Çatı sökümü

Profilli sac demontaj ve kenet çatı m2 fiyatı

Moskova ve Rusya Federasyonu bölgelerinde binaların yıkımı ve bölgelerin yenilenmesi alanında çalışan “İnşaat ve Yatırımlarımız”, konut ve endüstriyel binaların, depoların, alışveriş merkezlerinin ve diğer tesislerin çatılarının profesyonel olarak sökülmesini sipariş etmeyi teklif ediyor. . Tüm işlemler, yüksek yoğunluklu çevre binalarda çalışma deneyimine sahip kalifiye çalışanlar tarafından gerçekleştirilir. Oluşan çöplerin kendi çöp sahamıza atılması için kiralık araçlar sağlıyoruz.

Hizmetin fiyatı nasıl oluşur?

Çatıyı sökme maliyeti, alanına, görevin karmaşıklığına, çatı kaplama malzemelerinin özelliklerine bağlıdır. Fiyat, çatının durumundan da etkilenir (eski, malzemeleri çıkaracak ve çerçeveyi sökecek işçiler için daha tehlikelidir). Ek olarak, toplam miktar, drenaj sisteminin, buhar ve su yalıtım filminin, tornalamanın, yalıtım katmanlarının vb.

Bizimle çatı sökümü için belirlenen fiyatlar hakkında fikir edinmek için web sitesinde bulunan fiyat listesini incelemenizi öneririz. Çatının şehir içinde ve dışında sökülmesinin maliyeti hakkında daha fazla bilgi almak için “İnşaat ve Yatırımlar” şirketinin temsilcileriyle iletişime geçin. Sorularınızı yanıtlayacaklar ve çatının boyutlarını almak için ölçüm cihazının hareket zamanı ve görevin karmaşıklığının ilk değerlendirmesi konusunda anlaşacaklar.

 

Bir tür iş

 

 

Birim devir.

 

 

Ruble cinsinden birim maliyet*

 

 

Ruberoid (geçici üst kat)

 

 

m2

 

 

elli

 

 

ondulin

 

 

m2

 

 

60

 

 

kayrak

 

 

m2

 

 

70

 

 

metal kiremit

 

 

m2

 

 

85

 

 

esnek zona

 

 

mp

 

 

125

 

 

Masif tornalama (kontrplak, OSB)

 

 

m2

 

 

60

 

 

Adım adım sandık

 

 

m2

 

 

elli

 

 

Kontrol ızgarası

 

 

m2

 

 

40

 

 

su yalıtımı

 

 

m2

 

 

otuz

 

 

Buhar bariyeri filmi

 

 

mp

 

 

otuz

 

 

korniş talaşları

 

 

mp

 

 

140

 

 

oluk sistemi

 

 

mp

 

 

100

 

Hangi sökme yöntemleri kullanılır

Çatı sökümüİlk aşamada uzmanlarımız hazırlık çalışmalarını yürütür. Antenleri çatıdan çıkarırlar, boruları keserler, dekoratif unsurları veya (varsa) reklam panolarını çıkarırlar. Ardından çatı kaplama malzemelerinin sökülmesi başlar. Çatı arduvazla kaplanmışsa, sırt kaldırılır, ardından levhaları tutan çiviler çıkarılır. Bundan sonra, arduvaz kaldırılır ve bir arma blok sistemi kullanılarak yere indirilir. İyi durumdaysa, malzemenin yeniden kullanılması olasılığı kalır. 

Aynı algoritma, profilli saclardan yapılmış bir çatıyı sökmek için kullanılır. İşçiler ön camları ve çıkıntıyı çıkarır, profilli sacları söker (yukarıdan aşağıya), kornişleri ve metal profili çıkarır. Yumuşak çatı kaplama, malzemenin parçalara ayrıldığı ve çıkarıldığı çatı kaplama eksenleri, duvar kovalayıcılar, öğütücüler kullanılarak kaldırılır. Çatı kaplama malzemeleri çıkarıldıktan sonra ustalar yalıtım filmini sökmeye başlar. Daha sonra torna ve kirişler demonte edilir. Bu işlemler çatının içinden yapılır. İşçilerin ahşap veya metal bir yapıyı hızla sökmelerini sağlamak için özel iskeleler inşa ediliyor.

 

Sökme işlemi sırasında, bir kamyon vinci, bitişik bölgeden inşaat kalıntılarını temizlemek için bir yükleyici, sökülen malzemelerin çıkarılması için bir damperli kamyon kullanılabilir. Tüm ekipman mükemmel durumda ve deneyimli operatörler tarafından işletiliyor. Müşteriler için uygun fiyata kiraya verilir.

 

Çatı sökümü

 

Bizimle iletişime geçmenin faydaları

 

Şirketimizde eski çatının sökülmesini sipariş eden müşteriler, bir dizi karakteristik avantajı vurgulamaktadır:

 

  • çıkarılan malzemelerin yeniden kullanılmasına izin vererek işin dikkatli bir şekilde yürütülmesi;

 

  • siparişlerin sözleşmede belirtilen şartlar dahilinde yerine getirilmesi;

 

  • yoğun binaların koşullarında sökme deneyimi, güvenlik önlemlerini dikkatlice gözlemlemek;

 

  • pencerelerin güvenliği, cephe dekorasyonu, sıva pervazları;

 

  • müşterilere çatının sökülmesi konusunda tavsiyelerde bulunmak;

 

  • işi hızlandıran modern araçların kullanımı;

 

  • kazalara ve kaza sonucu oluşan hasarlara karşı kapsamlı insan ve mal sigortası;

 

  • çatı işleri için sertifikaların, sertifikaların, lisansların mevcudiyeti;

 

  • uygun ödeme yöntemleri, esnek ödeme planları, düzenli müşteriler için en uygun koşullar;

 

  • iş sorunlarının hızlı çözümü, yüksek hizmet seviyesi.

 

 

Çatı kaplama işinin özellikleri, güncel fiyatlar ve bu iş için son teslim tarihleri ​​hakkında daha fazla bilgi almak için bize yazın veya arayın. Temsilcilerimiz başvurunuzu işleyecek ve gerekli tüm bilgileri sağlayacaktır.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.