Kiralık jcb kepçe ve İnşaat, Hafriyat, Kiralama, Kum, Çakıl, İnşaat Malzemeleri, Nakliye, Alt Yapı, Çevre düzenleme

KİRALIK KEPÇE VE HAFRİYAT İŞLERİ

Hafriyat ; İnşaat alanındaki kazı işlerine genel olarak verilen addır. Kazı işleminde çıkan malzemenin bir toplama alanına dökülmesi,götürülmesi ve burada işleme alınması da bu tanımın içine girmektedir. Bu işlem insan gücüne dayalı olarak kazma,kürek gibi el aletleri ile yapılabileceği gibi, iş makine parkuru olarakta ekskavatör, loder, greyder, Mini Kepçeler, ilede yapılabilmektedir. Hafriyat işi, her türlü kazı işlerinin sonunda taşınması gereken toprak, bina yıkımından kalan döküntüler, bahçe kazımından çıkan toprak kum vs. her alana girdiği için şehir içinde de çevreye zarar vermeden titizlikle yapılması gereken bir iş gücüdür.

  • Hafriyat
  • Derin kazı hafriyatları
  • Yüzeysel kazı
  • Dolgu sıkıştırma
  • İstinat duvarı
  • Alt yapı inşaatı
  • Dekapaj
  • Müteahitlik hizmetleri.

Yüksek teknoloji hafriyat makina parkı, 8×4 Mercedes Benz Actros 4851 çift çeker damperli kamyon grubu ve tecrübeli uzman kadromuz ile Bursa‘da büyük metrajlı hafriyat, dekapaj, bina yıkımı ve moloz kaldırılması işlerinize hızlı çözüm ve en uygun fiyat teklifi sunuyoruz.

Ağır trafik koşullarında hafriyat ve yıkım işlerinizi son model damperli kamyon grubumuz ile yapıyor ve size sıfır sorun politikasıyla işinizi teslim ediyoruz.

Zor bölge ve koşullardaki hafriyat yıkım işleriniz için profesyonel mühendislik çözümleri üretiyoruz. Müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimizdir. Biz işimizi seviyoruz. Size taahhüt ettiğimiz tarihte, anlaştığımız fiyatla inşaat hafriyatını yapıyor, inşaatınızı zamanından önce teslim ediyoruz.

Hafriyat öncesi bölgenin jeolojik yapısını inceliyoruz.

Diğer koşulları ve değişken faktörleri göz önünde tutarak, hafriyat işiniz hakkında ayrıntılı fiyat teklifimizi sunuyoruz.

Teklifimizde size hafriyat süresini açık olarak belirtiyoruz.

Yüksek tecrübeye sahip, profesyonel kadromuz ile inşaat işlerinizi zamanında teslim etmek, her zaman gerçek referansımız olmuştur.

Yıllar boyu inşaat hafriyat işleri başta olmak üzere kırım, yıkım, moloz nakli, bina temel hafriyatı, eski veya yeni bina yıkımı, hafriyat kamyonu temin işlerinde sizlere birlikte çalıştık ve zor projelerinizde size çözüm ürettik.

Gemlik İnşaat firması olarak 2011 yılında başladığımız hafriyat dekapaj işleri faaliyetimize, 2015 yılı itibarı ile, Limited Şirket olarak devam ediyoruz.

Hafriyat ve altyapı inşaatına uygun makina parkımız, uzman personelimiz ile Gemlik hafriyat firması olarak başta Bursa’da size her türlü teknik alt yapı inşaatı konusunda destek çözümler üretiyoruz.

Gemlik Hafriyat olarak sorunların çözümünde profesyonel metodlar uyguluyoruz. Tedbirleri problem oluşmadan önce alıyoruz.

Çevre sağlığı ve güvenliği konusunda, örnek gösterilen bir kalite politikasına sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Hafriyat makina parkımızdaki motorlarda Euro 4 ve 5 teknolojisi kullanıyoruz.

Euro 4 ve 5 teknolojisi ile çevremizi ve yeşili koruyor, aynı zamanda çevreci yeni motorlarımızla yakıt tasarrufu sağlayarak, sizlere en uygun rekabetçi fiyatı sunabiliyoruz.

Geçmişte başardığımız işlerimiz, gelecekte yapacaklarımızın teminatıdır. Memnun müşteri portföyümüz tek geçerli referansımızdır.

Teknolojik hafriyat makina parkı ve çevre dostu damperli hafriyat kamyon grubumuz ile hızlı ve güvenli çalışmak kurumsal ilkelerimizin başında gelmektedir.

Bilumum hafriyat işleri ve her türlü altyapı inşaatı, atıksu, yağmursuyu hatları ana kollektörleri, içmesuyu şebeke hatları, isale hatları, tünel şaft kazıları, deniz dolgusu, duvar taşları ile taş duvar örülmesi, anroşman işleri, bina yıkımı, köprülü kavşak, otoyol inşaat işleri genel faaliyet alanımızdır.

Hafriyat firmaları arasından seçim yapmakta zorlanıyor musunuz? Hangi hafriyat şirketi ile çalışacağınıza karar veremediniz mi? Doğru kararı verebilmek için bu satırları okumaya devam edebilirsiniz.

HAFRİYAT FİRMALARI… TERCİH ÖNCESİ

Hafriyat şirketleri arasından tercihinizi yapmadan önce birim maliyete verdiğiniz önem kadar, hafriyat firmasının referanslarına, araçlarına ve en önemlisi de ekibine önem vermeli ve ona göre değerlendirmelisiniz.

Karşınızdaki doğru ekip size doğru seçim olarak geri dönecektir.

Hafriyat Derin kazı hafriyatları Yüzeysel kazı Dolgu sıkıştırmaİstinat perde yapımları Alt yapı imalat ve hafriyatları Müteahitlik hizmetleri Şehir içi ve şehir dışı nakliyat

Doğru hafriyat firması ise size, zaman ve para kazandırır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir