Kompaktör ve Makaralı Kiralama

Ekipman ve makineler için geçici bir ihtiyaç duyduğunuzda, ihtiyacınız olan her şeyi rekabetçi bir fiyatla sunan güvenilir bir yerel bayi bulundurmayı öder. Indiana ve Michigan boyunca kiralık bir lider ekipman kaynağı olan MacAllister Rentals, çeşitli farklı ekipman seçeneklerine sahiptir. Titreşimli ve ayak destekli kompaktörleri içeren komple bir kompaktör stoğu sunuyoruz.

Titreşimli Sıkıştırıcılar (Tek Silindirli)

Titreşimli-Sıkıştırıcılar

Titreşimli-Sıkıştırıcılar

CS-43310066″146359 ′ 7 ″

Makine özellikleri model yılı ile model yılı arasında değişebilir. Doğru makine özellikleri için seri plakaya ve / veya operatörlere ve güvenlik kılavuzuna bakın.

 

Keçi Ayağı Kompaktörleri

CP-43310066″151709 ′ 7 ″

Makine özellikleri model yılı ile model yılı arasında değişebilir. Doğru makine özellikleri için seri plakaya ve / veya operatörlere ve güvenlik kılavuzuna bakın.

 

Çift Tamburlu Asfalt Silindirleri

CB-22431.547 “57508 ′ 6 ″
CB1422.539 “32748 ′ 4 ″
CB2431.827,6″59528 ′ 10 ″
CB344531″86888 ′ 4 ″

Makine özellikleri model yılı ile model yılı arasında değişebilir. Doğru makine özellikleri için seri plakaya ve / veya operatörlere ve güvenlik kılavuzuna bakın.

Tüm kompaktörlerimiz, yatırımınız için istisnai bir değer sağlamak için maliyet etkin, yüksek sıkıştırma performansı sağlar. Kompaktörlerin çok yönlülüğü, uygulamalarınızın çoğunda kullanılmasına izin verir, böylece tüm proje ihtiyaçlarınız karşılanabilir. Kompaktör kiralarımız, makinelerimizin tüm beklentilerinizi karşılayabilmesi için dayanıklı ve kanıtlanmış güç aktarımlarına sahiptir. Güvenlik her zaman en yüksek önceliğe sahiptir, bu nedenle her ekipman parçası, sahada en iyi performansı sağlayacağından emin olmak için kalite açısından test edilir. MacAllister Rentals’daki deneyimli personel, belirli projenizin taleplerine en uygun modeli belirlemek için sizinle birlikte çalışacaktır.

Kiralık Cat® Kompaktörler

MacAllister Rentals’ta, Caterpillar® tarafından üretilen, dayanıklılık, güvenilirlik ve performans standartlarını belirleyen geniş bir merdane yelpazesi taşıyoruz. Bizim seçimimiz, yarı-yapışma ve granül malzemelerle çalışan yüksek sıkıştırma, hız ve gradeabilite sağlayan titreşimli toprak sıkıştırıcılarını içermektedir. Basamaklı ayaklı kompaktörlerimiz, en zorlu yapışkan veya yarı-yapışkan malzemelerle çalışan çok yönlülük için geniş bir uygulama yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca, yol bakımından belediye işine kadar her şey için uygun olan, hassas performans ve optimum sıkıştırma gücü için, çift tamburlu asfalt makaralarının çoklu modellerini de bulacaksınız.

Bizden bir rulo kiraladığınızda, geç model makinelerden yararlanırsınız:

  • Potansiyel tehlikeler etrafında ve yüksek trafikli alanlarda daha iyi görünürlük sağlamak için eğimli kaput tasarımı
  • Az yorgunluk ve daha fazla üretkenlik için konforlu koltuklara sahip düşük titreşimli operatör istasyonları
  • ABD EPA standartlarının çoğunu karşılayan güçlü dört zamanlı, dört silindirli Cat dizel motorlar
  • Daha güvenli operasyonlar için standart emniyet kemerleri, ileri uyarı kornası ve yedekleme alarmı

Neden Kompaktör Kiralama?

Peyzaj, yol onarımı veya silindirleri kullanan herhangi bir başka endüstride çalışın, kiralama, ihtiyacınız olan en kaliteli ekipmana erişmek için uygun maliyetli bir çözümdür. Express  firmasından bir kompaktör kiraladığınızda, yeni makinelerin satın alınmasında önemli bir sermaye giderinden kaçınırken, aynı zamanda depolama ve bakım ile ilgili maliyetleri de ortadan kaldırırsınız.

Kiralık silindirlerimiz işletmeler için mükemmel bir seçimdir:

  • Tek seferlik uygulama veya sürekli değişen proje özelliklerine sahip
  • Filolarının boyutlarını ve yeteneklerini geçici olarak arttırmak gerekiyor
  • Onarımı yapılan mağazada ekipmanın değiştirilmesi

Kiralık Kompaktörler Hakkında Bize Ulaşın

MacAllister Rentals, Indiana ve Michigan’da müşterilerine hizmet veren birinci sınıf ekipman kiralama konusunda lider bir kaynaktır. Kompaktör kiralamak istiyorsanız, rekabetçi bir fiyata stokta çözümümüz var. Deneyimli ekibimiz, doğru ekipmanı seçmede ve çok yönlülüğünü optimize etmek için araç ve eklerle konfigüre edilmesinde yardımcı olacaktır.

Bizimle kiralamak için ek nedenler:

  • Bölgede uygun kiralık yerler
  • Tam memnuniyeti için müşteri hizmetleri ve teknik destek
  • Kompaktör silindirleri dahil olmak üzere orijinal Cat ekipmanının geniş seçimi

Bugün kompaktör kiralama konusunda temasa geçin! Ek bilgi ve ücretsiz fiyat teklifi istemek için bizi arayın veya çevrimiçi bir form gönderin.